Відгуки про компанію podaruka.com.uaОльга Д.05.02.2026 ВідмінноДіана Ю.05.02.2026 ВідмінноАртем К.04.02.2026 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaТетяна К.04.02.2026 ВідмінноВладимир Ч.04.02.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОлександр Т.04.02.2026 ВідмінноАнна Т.04.02.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaГриненко І.04.02.2026 ВідмінноТарас Л.04.02.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна Д.04.02.2026 НейтральноУгода на маркетплейсі Prom.uaНа пляшці не гравіювання, як на фото, а звичайна наклейка! Я розумію, що товар трохи підфотошоплюють, але можна вказати хоч в описі, щоб покупець розумів, що купує.
На пляшці не гравіювання, як на фото, а звичайна наклейка! Я розумію, що товар трохи підфотошоплюють, але можна вказати хоч в описі, щоб покупець розумів, що купує.