Отзывы о компании podaruka.com.uaОльга Д.05.02.2026 ОтличноДіана Ю.05.02.2026 ОтличноАртем К.04.02.2026 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна К.04.02.2026 ОтличноВладимир Ч.04.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaОлександр Т.04.02.2026 ОтличноАнна Т.04.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaГриненко І.04.02.2026 ОтличноТарас Л.04.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Д.04.02.2026 НейтральноСделка на маркетплейсе Prom.uaНа пляшці не гравіювання, як на фото, а звичайна наклейка! Я розумію, що товар трохи підфотошоплюють, але можна вказати хоч в описі, щоб покупець розумів, що купує.
На пляшці не гравіювання, як на фото, а звичайна наклейка! Я розумію, що товар трохи підфотошоплюють, але можна вказати хоч в описі, щоб покупець розумів, що купує.