Відгуки про компанію podaruka.com.uaСергій О.12.02.2026 ВідмінноНикита Н.12.02.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaМарія С.12.02.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна М.12.02.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСвітлана К.12.02.2026 ВідмінноВалентин Л.12.02.2026 ВідмінноІрина Ш.12.02.2026 ВідмінноКрістіна К.12.02.2026 ПоганоУгода на маркетплейсі Prom.uaАлександра З.12.02.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКатерина С.11.02.2026 Дуже поганоДякую все спочатку дуже сподобалось.Але потім побачила що чашка прийшла тріснута.
Дякую все спочатку дуже сподобалось.Але потім побачила що чашка прийшла тріснута.