Гарна чашка, швидко відправили, приїхала не розбита. Сервіс дуже гарний, мені все сподобалося ☺️
Виталий Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре , дякую
Оликсандр Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую.
Олег Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив чашку 4 дні тому та добавив що мені вона потрібна до 14 лютого,ніхто не звязувався зі мною декілька днів,почав сам написувати та дзвонити ,через декілька спроб вийшло звязатися пообіцяли в той же день відправити (при том що я наголосив мені вона потрібна до 14 лютого в іншому випадку воно не актуально,та якщо не встигнуть відправити ,щоб завчасно повідомили)по ітогу,чашку мені ніхто не відправив як було обіцяно,ніхто не повідомив,новий подарунок вже не було часу замовляти,та я залишився без подарунку на 14 лютого.
Все супер! Рекомендую
Гарна чашка, швидко відправили, приїхала не розбита. Сервіс дуже гарний, мені все сподобалося ☺️
Все добре , дякую
Рекомендую.
Замовив чашку 4 дні тому та добавив що мені вона потрібна до 14 лютого,ніхто не звязувався зі мною декілька днів,почав сам написувати та дзвонити ,через декілька спроб вийшло звязатися пообіцяли в той же день відправити (при том що я наголосив мені вона потрібна до 14 лютого в іншому випадку воно не актуально,та якщо не встигнуть відправити ,щоб завчасно повідомили)по ітогу,чашку мені ніхто не відправив як було обіцяно,ніхто не повідомив,новий подарунок вже не було часу замовляти,та я залишився без подарунку на 14 лютого.