Відправили тільки один із двох товарів, а інший відправили іншою посилкою ще й не сплатили за доставку, хоча в мене безкоштовна доставка, на додачу зіпсували свято тим що подзвонили дружині і розповіли про те що їде, мені як замовнику навіть не повідомили про те що розділять посики, оператор не хоче нічного пояснювати, скали що зі мною зв'яжуться, а коли невідомо, дуже поганий магазин.
Марина Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець швидко обробив замовлення та швидко відправив, але одна з чашок прийшла повністю розбита, ось така доставка від Нової пошти:( Самі чашки крутезні!!! Дуже гарно виглядає як у чорному кольорі, так і потім, коли залили гарячу воду!
Відправили тільки один із двох товарів, а інший відправили іншою посилкою ще й не сплатили за доставку, хоча в мене безкоштовна доставка, на додачу зіпсували свято тим що подзвонили дружині і розповіли про те що їде, мені як замовнику навіть не повідомили про те що розділять посики, оператор не хоче нічного пояснювати, скали що зі мною зв'яжуться, а коли невідомо, дуже поганий магазин.
Продавець швидко обробив замовлення та швидко відправив, але одна з чашок прийшла повністю розбита, ось така доставка від Нової пошти:( Самі чашки крутезні!!! Дуже гарно виглядає як у чорному кольорі, так і потім, коли залили гарячу воду!
Все Супер👍